استاد شجریان
عاشقان استاد شجریان
نوشته شده در تاريخ ۹۰/۰۶/۲۰ توسط محمد حسین فریور |

به گزارش ندای انقلاب چندی پیش در پی مذاکره طرفداران جریان فتنه با محمد رضا شجریان برای اجرای برنامه در سالگرد فتنه 88در مالزی و هند و متعاقبا برنامه ریزی برای بهره برداری از کنسرت موسیقی مذکور به نفع جریان فتنه و جو سازی و تبلیغ بر ضد نظام، با رایزنی به عمل آمده با نامبرده، وی متقاعد شد با وجود برنامه ریزی مقدماتی، از شرکت در برنامه مذکور انصراف دهد.

طرفداران جریان فتنه با پوشش شرکت پارس تراول مبادرت به رایزنی و مذاکره با شجریان کرده بودند که در پی تشریح مواضع ضد انقلابی آنان برای شجریان، وی متقاعد شد به برگزار کنندگان پاسخ منفی دهد.

در راستای جلوگیری از سو استفاده مجدد بیگانگان و ضد انقلاب از نامبره به عنوان مطرح ترین خواننده سنتی کشور، از حدود یک سال و نیم پیش تعامل با وی آغاز شده و مقداری مواضع ضد انقلابی وی تعدیل شد. برخی از موضع گیری های وی نشان دهنده پشیمانی نسبت به حمایت از جریان فتنه دارد.


ایا شما این حرف ها را باور میکنید (من خسو خاشاکی نیستم ولی دوست ندارم کسی درباره استاد دروغ منتشر کنه ) استاد کسی هستند که در برنامه پژواک در بی بی سی فارسی یک مصاحبه ی یک ساعته داشتند که فکر میکنم همه دیده باشید چون حتی دست فروشی ها و سوپر مارکتی ها هم من دیدم داشتند به هر جال استاد در اون مصاحبه گفتند من خسو خاشاکی هستم و خواهم ماند و در ساله گذشتهمیر حسین موسوی در زاد روز استاد به تولد استاد رفت و استاد هم دو اهنگ بر ضده وضعیت حاکم خواندند به نام های زبان اتش و ای شادی ازادی واقعا متاسفم واسه ی این دوستان که مجبورن به دروغ متوصل بشوند با تشکر

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ